O mnie


Trener personalny Warszawa

trener personalny warszawa

 

Czym jest portal Gruby Trener?

Szukasz sprawdzonego trenera personalnego w Warszawie, którego wiedza podparta jest nie tylko przez certyfikaty, ale i wykształcenie, które jest gwarancją skuteczności? Dobrze trafiłeś/aś!

Chcesz ćwiczyć w towarzystwie młodej, uśmiechniętej, wykwalifikowanej osoby? Super u mnie masz to jak w banku. Zajmuję się układaniem diet dopasowanych do Twoich potrzeb, planów treningowych, które uwzględniają Twoje możliwości i cele. Oferuję również pomoc w rozwiązywaniu trudności natury psychicznej i w dziedzinie motywacji. Nie mówię Ci, że wszystko potoczy się bezproblemowo, bo to w dużej mierze zależy od Ciebie, lecz gwarantuję zaangażowanie i stuprocentowe poświęcenie, aby osiągnąć cel – wymarzoną sylwetkę i zdrowie o których tyle marzyłeś/łaś.

Jestem również doktorantem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i pracuję nad polepszeniem właściwości regeneracyjnych tkanki mięśniowej oraz nad tym, jak ona konkuruje z tkanką tłuszczową.

 W dzisiejszych czasach każdy z nas jest zabiegany, nie ma czasu poddawać się codziennej aktywności fizycznej, dlatego biorę pod uwagę wszelkie czynniki, dzięki którym znajdziesz czas na treningi personalne i odpowiednie żywienie. Każdy krok, który podejmiemy wspólnie, jest uzasadniony badaniami i moim doświadczeniem w tej branży. Nasza współpraca może być przyjemna, skuteczna i przede wszystkim zdrowa! Twoja determinacja plus moja wiedza i doświadczenie to gwarancja sukcesu! Chcesz poznać mnie lepiej? Zajrzyj na moje konto na LinkedIn.

Oferuję również kontakt bez limitu dla swoich podopiecznych! Możesz do mnie dzwonić w każdej sprawie. Nasza współpraca nie musi być nudna i monotonna, gwarantuję współpracę w miłej atmosferze.

Wystarczy napisać do mnie maila lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. To już połowa sukcesu 🙂

Skontaktuj się ze mną bezpłatnie poznaj szczegóły!

Posiadam kwalifikacje w zakresie:

  • podstaw anatomii i fizjologii w kontekście wykonywania aktywności fizycznej,
  • oceny zdrowia i sprawności fizycznej z oceną funkcjonalną sylwetki,
  • tworzenia indywidualnych programów treningowych, oceny ich skuteczności,
  • psychologiczno-społecznych aspektów zdrowia, sprawności fizycznej,
  • monitoringu motywacji klienta, oceny skuteczności programu treningowego (trening sylwetkowy, trening funkcjonalny, trening motoryczny),
  • sposobów odżywiania, suplementacji w kontekście danej aktywności fizycznej – wywiad dietetyczny z klientem, fundamentalne procesy odpowiedzialne za zmianę kompozycji ciała,
  • budowania skutecznego biznesu jako trener personalny freelancer.

certyfikat trener personalny warszawa