Skuteczna motywacja do ćwiczeń


skuteczna motywacja do ćwiczeń

Życie to nieustanna walka, cały czas chcemy więcej, pracujemy ciężej, dajemy z siebie wszystko. Czasami jest trudno, nie chce się nic. Ludzka sprawa czasami mieć pod górkę, ale nie wolno się poddawać. Sukces to droga od porażki do porażki, lecz tylko najlepsi podnoszą się jak upadną na kolana, to czyni ich lepszymi, mocniejszymi, daje siłę do działania. Skuteczna motywacja do ćwiczeń potrafi zdziałać cuda. To dlatego ja pomogę Ci w walce o Twoją wymarzoną sylwetkę – razem osiągniemy wielki sukces!

Co on gada? Po co to wszystko?

Ogólnie trudno jest mówić komuś co ma robić, wymagać od niego czegoś – z pozoru – niemożliwego. Dlatego trzeba sobie ustalać cele wzniosłe, lecz wykonalne. Każdy potrzebuje pomocy, gest, rozmowa, wskazówka. Nie wszystko opiera się na paplaninie, hasłach z internetu, skuteczna motywacja nie powinna być przegadana. Nie polega to na tym, żeby mówić Ci to co chcesz usłyszeć, ale to co będzie dla Ciebie dobre. Wskazówki jasne i zrozumiałe.

Skuteczna motywacja do ćwiczeń jest Ci potrzebna

Wiem że sobie poradzisz, to nie ulega wątpliwości, lecz czasami każdy potrzebuje wskazówki, inaczej można długo błądzić, aż samemu dojdzie się do celu. Niektórzy uważają że robią wszystko najlepiej i nie potrzebują rad od nikogo. Świadomość swoich słabości jest podstawą, ale nie każdy umie je dostrzec. I tutaj naprzeciw wychodzę ja. Napisz, zapytaj się jak masz wątpliwości, a wspólnie wyprostujemy Twoją drogę do celu. Brakuje Ci motywacji, żeby być systematycznym? Spokojnie to nie jest coś, czego nie da się wyeliminować. Pracuj nad tym co daje Ci szczęście, w czym jesteś najlepszy, bo lepiej osiągnąć mistrzostwo w czymś czym się sprawdzamy, niż całe życie poprawiać swoje wady, które każdy ma. Nie ma obaw, pomogę, wysłucham. To nic nie będzie Ciebie kosztowało, a może okazać się przydatne.

Potrzebujesz motywacji w walce ze zbędnymi kilogramami? Chcesz wskazówek potrzebnych do osiągnięcia celu?  Napisz do mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *