Dieta dopasowana do potrzeb


dieta dopasowana do potrzeb

Dużo osób nie wie jak ważna w osiągnięciu wymarzonej sylwetki jest odpowiednio dobrana i skuteczna dieta. Odpowiednie składniki w Twoim codziennym pożywieniu to 80 procent sukcesu. Dieta dopasowana to klucz do Twoich marzeń o sylwetce którą chciałeś mieć całe życie. Ułożę ją dla Ciebie 🙂

Nie wiesz od czego zacząć?

Każdy z nas słyszał pewnie zdanie „jesteś tym co jesz”, to prawda. Żyjemy w czasach gdzie świadomość żywieniowa jest remedium na wiele chorób, w tym cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca, czy otyłość oraz choroby serca. Musimy zdawać sobie sprawę, jak jeść, kiedy i ile.

Dieta dopasowana do potrzeb, po co Ci to?

Zauważyłeś że mimo trudu, ćwiczeń i potu waga nie chce ruszyć? Wszystko niby wydaje się dobrze, a Ty się dalej nie zmieniasz tak jakbyś tego chciał ? Nie wiesz co jest nie tak? Napisz do mnie, razem pokonamy każdą przeszkodę i sprawimy że nie tylko będziesz jadł zdrowo i smacznie, ale osiągniesz swój cel i zyskasz zdrowie i świetne samopoczucie.

Ułożenie diety to nie luksus

Pewnie sobie teraz myślisz że Cię na to nie stać. Wstydzisz się napisać żeby przypadkiem nie zostać odtrącony albo od razu narażony na jakieś koszta? Nic podobnego, współpraca ze mną nie puści Cię z torbami 🙂 Napisz, a przekonasz się że wspólnie dojdziemy do porozumienia, to nic nie kosztuje 🙂 Dla mnie liczy się przede wszystkim drugi człowiek, pomagam i lubię pomagać jak tylko umiem. Do każdego podchodzę indywidualnie i nie zbywam byle czym. Zawsze znajdę dla Ciebie czas, nawet jakby miało się to skończyć na zwykłej rozmowie.

Napisz, skontaktuj się, to nic nie kosztuje

Chcesz się dowiedzieć tylko parę rzeczy i nie chcesz ponosić żadnych kosztów. Proste! Pisz, komentuj posty wymieniaj się wrażeniami, spostrzeżeniami. Doradzę, pomogę, wysłucham. Wszystko zaczyna się i kończy na rozmowie, to najlepsze wyjście z każdej sytuacji 🙂

Szukasz skutecznej diety? Stworzę ją dla Ciebie!

Pozdrawiam,

Gruby Trener 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *